Завідувач ДНЗ Супрун В.В. та практичний психолог Тарасенко О.В. взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя», яка проходила 18 – 19.02. 2016  року в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка, кафедра практичної психології і отримали відповідний сертифікат учасника.

У квітні 2016 року в закладі на високому рівні був проведений семінар завідувачів ДНЗ та директорів НВК з проблеми « Роль керівника в організації ефективного освітнього процесу в контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку». До участі в семінарі були запрошені настоятель храму Святої мучениці Валентини, протоієрей отець Миколай, майстер декоративного розпису, художник – реставратор художнього музею ім.. Н. Онанського Гудилко Н.С., бібліотекар філії №8 Турчина Л.І.

 У лютому 2016 заклад взяв участь у обласній виставці – огляді кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів. За  підсумками конкурсу вихователю Комісар А.Ю. оголошена подяка управління освіти і науки Сумської міської ради за наповнюваність та оригінальність оформлення матеріалу ( посібник «Чотири пори року») – наказ від 09.03. 2016 № 197 «Про підсумки І міського етапу виставки – огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів».

 

 

Дошкільний заклад взяв участь у конкурсі дитячої творчості «Україна – рідний край». Конкурсна програма була представлена піснею «Волошка» у виконанні вихованки групи «Конвалія» Шевченко Олесі та танцювальною композицією «Посвята Україні». Обидва номери відібрані для участі у заключному гала-концерті.